Botki na słupku, na każdą porę roku

Botki na słupku stają się modne, ponieważ zapewniają komfort. Jednocześnie syntetyzują style – można ubrać je i wyglądać gustownie, elegancko, ale też postawić na bardziej casualowy styl – codzienne stylizacje typowe do spotkań towarzyskich, biegania po mieście, spacerów. Botki na słupku to jednak zawsze obuwie kobiece, pełne wdzięku i wydłużające optycznie łydkę.

Botki na słupku, na każdą porę roku

Chociaż wydaje się, że to jesień sprzyja eksperymentom i kupowaniu botków, to jednak wiosna nie jest gorsza. Kolory, ciepło i mnóstwo nowych inspiracji skłania do poszukiwania idealnego modelu. Botki na słupku mogą być wykonane ze skóry lub zamszu – to dwa, najczęściej występujące materiały, które każda z kobiet ceni – jeśli nie za wygodę, to za estetykę.

Wybór botków jest trudny, ponieważ wchodząc do jakiegokolwiek sklepu zauważymy mnóstwo ciekawych butów. Warto zastanowić się wcześniej nad tym jakie kolory cenię, w jakich czuję się dobrze i jaka wysokość słupka sprawia, że poruszam się swobodnie i wygodnie. Istotne są również materiały, ich jakość i gwarancja producenta. Jeśli po raz pierwszy chcemy kupić botki na słupku, wybierzmy wersję jak najbardziej uniwersalną – z łatwością dopasujemy je do różnych sytuacji i pozbędziemy się problemów związanych z dopasowywaniem dodatków, ubrań, a nawet samych sytuacji.

Gdzie zakładać botki na słupku? Z czym je łączyć?

Okazji, do których z powodzeniem dobierzemy botki na słupku jest wiele. Oto przykłady okoliczności i dobrze dobranych stylizacji:

  • Uczelnia lub praca – w standardowym dniu, warto połączyć je ze spodniami. Elegancki, kobiecy styl zostanie trochę przełamany i stworzy oryginalny zestaw.
  • Spotkania z przyjaciółmi – one również skłaniają ku wygodzie, dlatego można je połączyć z jeansowymi rurkami i np. bluzką typu oversize.
  • Egzaminy i zawodowe spotkania biznesowe – niezależnie od tego czy jeszcze studiujemy, czy już uczestniczymy w spotkaniach i konferencjach zawodowych, botki na słupku są odpowiednim obuwiem na bardziej okolicznościowe wydarzenia. Im większa ranga sytuacji, tym bardziej dopasowujemy do nich ciemną spódnicą i białą bluzkę. Dla przełamania klasyki możemy skorzystać z kolorowej apaszki lub bardziej sportowej, matowej marynarki.
  • Rozmowa rekrutacyjna – poszukiwanie pracy obfituje w ważny element: pierwsze wrażenie! Ono jest podstawą każdej rozmowy rekrutacyjnej, a pierwsze wrażenie robi się przede wszystkim poprzez ubiór. Botki na słupku dodają klasy oraz pewności siebie.
  • Romantyczne spacery i randki – botki na słupku przyciągają uwagę i eksponują łydkę, są kobiecym obuwiem, dlatego zawsze zaprezentują się świetnie.